1. Ana Sayfa
  2. Haber

Turkcell Salla Kazan’dan Sahur Kampanyası 2019

featured
+ - 0

Türkiye’nin en büyük operatör firmalarından biri olan Turkcell, bu Ramazan ayında da kampanyalara devam ediyor.

Turkcell’in yaptığı açıklamaya göre müşterilerine teşekkür amaçlı olarak tasarlanan Salla Kazan uygulaması ile kullanıcılarına Ramazan ayında da kazandırmaya devam edecek.

Turkcell kullanıcıları, 6 Haziran’a kadar Turkcell Dijital Operatör uygulamasına girerek Salla Kazan’dan elde ettikleri “Haftalık 1 GB, Günlük 1 GB, Haftalık Sahur 1 GB” internet haklarını farklı bir Turkcell müşterisiyle paylaşabilecekler. Eğer uygulama telefon yada tabletinizde mevcut değilse aşağıdan indirebilirsiniz.

Turkcell
Turkcell
Developer: Unknown
Price: Free
‎Turkcell
‎Turkcell
Turkcell Salla Kazan’dan Sahur Kampanyası 2019

Paylaşımda bulunabilmek için uygulamanın en güncel versiyonu üzerinden internet hediye edeceği kişinin telefon numarasını yazması yeterli olacak.

Salla Kazan’ın şimdiye kadar olan geçmişine bakarsak bugüne kadar 23 milyon Turkcell’iye 790 milyon hediye verildi. Salla kazan üzerinden kazanılan şimdiye kadar toplam hediyeler ise 440 milyon GB ve 48 milyar dakikayı aşmış durumda.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Teknoloji, Bilim ve Sosyal Medya üzerine yaptığım araştırmalar ve edindiğim bilgiler üzerine bu konular hakkında yazılar yazmaktayım.

Yorum Yap