Genel HaberlerHaber

Turkcell Salla Kazan’dan Sahur Kampanyası 2019

Turkcell'li olanlar Sahur Kampanyası ile dostlarıyla birlikte Ramazan Ayına bol internetle giriyor.

Abone Ol

Türkiye’nin en büyük operatör firmalarından biri olan Turkcell, bu Ramazan ayında da kampanyalara devam ediyor.

Turkcell’in yaptığı açıklamaya göre müşterilerine teşekkür amaçlı olarak tasarlanan Salla Kazan uygulaması ile kullanıcılarına Ramazan ayında da kazandırmaya devam edecek.

Turkcell kullanıcıları, 6 Haziran’a kadar Turkcell Dijital Operatör uygulamasına girerek Salla Kazan’dan elde ettikleri “Haftalık 1 GB, Günlük 1 GB, Haftalık Sahur 1 GB” internet haklarını farklı bir Turkcell müşterisiyle paylaşabilecekler. Eğer uygulama telefon yada tabletinizde mevcut değilse aşağıdan indirebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan’dan Sahur Kampanyası 2019

Paylaşımda bulunabilmek için uygulamanın en güncel versiyonu üzerinden internet hediye edeceği kişinin telefon numarasını yazması yeterli olacak.

Salla Kazan’ın şimdiye kadar olan geçmişine bakarsak bugüne kadar 23 milyon Turkcell’iye 790 milyon hediye verildi. Salla kazan üzerinden kazanılan şimdiye kadar toplam hediyeler ise 440 milyon GB ve 48 milyar dakikayı aşmış durumda.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve nasıl yapılır içeriğini okumak isterseniz teknomercek.com'a göz atın! Daha fazlası için Twitter, Instagram, Youtube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Abone Ol

İsmail Durcan

Teknoloji, Bilim ve Sosyal Medya üzerine yaptığım araştırmalar ve edindiğim bilgiler üzerine bu konular hakkında yazılar yazmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu