Kullanım Koşulları

Sevgili Ziyaretçi,

Teknomercek.com adresli sitemizdeki içerikler bizzat Tekno Mercek ekibi tarafından oluşturulmaktadır. Bu siteyi kullanan tüm ziyaretçiler aşağıda belirttilen kurallar çerçevesinde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır.

İçerik 

Teknomercek.com’da yer alan içerikler bazı sponsorlu içerikler ve misafir yazarların oluşturduğu içerikle hariç Tekno Mercek ekibi tarafından oluşturulmaktadır. Kaynak gösterilmek şartı ile bu içeriklerin sadece bir kısmı kullanılabilir. Bu siteden alıntı yapacağınız zaman lütfen aşağıdaki şekilde alıntı yapınız.

Bu yazı teknomercek.com ‘dan alıntılanmıştır/alınmıştır.
Kaynak: teknomercek.com

Yukarıda belirtilen koşullara uyulmadığı takdirde Türkiye Cumhuriyeti Anayasasına göre 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına sahibiz. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Resimler

Resimlerin çoğu Pixabay’den alındığı için kullanımları serbesttir. Kullanmadan önce bilgi alınması gerekmektedir. Tarafımıza ait olan fotoğrafların kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

Yorumlar

Teknomercek.com’da yayınlayan içeriklere yorum yazan tüm ziyaretçiler aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

Herhangi bir yazı ya da sayfaya eklediğiniz yorumlardan teknomercek.com hiç bir şekilde Hukuki ve cezai alanda sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir.

Ziyaretçilerin yorumları genel ahlak kurallarına, yasa ve yönetmeliklere, etik ahlak kurallarına ve Teknomercek.com’un yorum koşullarına uymak zorundadır. Aksi takdirde kullanıcılara herhangi bir bildirim yapmadan silinebilir.

Kullanım Şartlarının Güncellenmesi

Kullanım şartlarını takip etmek tamamen sitemi ziyaret eden kullanıcıların sorumluluğundadır. Bu nedenle yeni eklenen maddeleri, değişen maddeleri kontrol etmek tamamen okuyucuların sorumluluğudur. 

İletişim

Yorum yazma ve içerik konusunda belirtilen tüm koşulları bütün ziyaretçiler kabul etmiş sayılmaktadır. Teknomercek.com’a iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.


Sitemizi ziyaret eden herkes bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Kapalı
Kapalı