Bildirimler
  • Bildiriminiz bulunmamaktadır.
İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber

Firefox Nihayet iPad’inizden Daha Fazla Avantaj Elde Ediyor

featured
+ - 0

İPad dostu web tarayıcıları için yaptığınız seçimler hiç bu kadar büyümemişti. Mozilla, iPad’in ekstra ekran gayrimenkulünden daha iyi yararlanmayı amaçlayan tartışmalı bir şekilde gecikmiş Firefox sürümünü piyasaya sürdü . İOS’in yerleşik bölünmüş ekranını ve beklediğiniz gibi klavye kısayollarını destekler, ancak tablet sürümüne özgü arabirim ayarlamaları da vardır. Firefox artık tüm sekmelerinizi ayırt edilmesi kolay döşemeler olarak gösteriyor ve özel tarama, ana ekranda bir dokunuş uzakta.

Yeni sürüm aynı zamanda diğer senkronize edilmiş cihazlara sekmeler göndermeyi de sağlar (kopya yapıştırma bağlantısı yok). Ve iOS için Outlook kullanıyorsanız , artık Firefox’u varsayılan tarayıcınız olarak ayarlama seçeneğine sahipsiniz.

Bu özelliklerin kombinasyonu, muhtemelen zaten memnun iseniz mevcut tarayıcınızı değiştirmek için yarışmanıza neden olmaz. Ancak, zaten Mozilla’nın yolunu araştırıyorsanız ve yalnızca Apple belgenize adaletli bir Firefox sürümü bekliyorsanız dengeyi koruyabilir .

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap