HaberTeknoloji Haberleri

Firefox Nihayet iPad’inizden Daha Fazla Avantaj Elde Ediyor

Mozilla'nın tarayıcısı, bölünmüş ekranı, daha kolay sekme kontrolünü ve ötesini destekler.

Abone Ol

İPad dostu web tarayıcıları için yaptığınız seçimler hiç bu kadar büyümemişti. Mozilla, iPad’in ekstra ekran gayrimenkulünden daha iyi yararlanmayı amaçlayan tartışmalı bir şekilde gecikmiş Firefox sürümünü piyasaya sürdü . İOS’in yerleşik bölünmüş ekranını ve beklediğiniz gibi klavye kısayollarını destekler, ancak tablet sürümüne özgü arabirim ayarlamaları da vardır. Firefox artık tüm sekmelerinizi ayırt edilmesi kolay döşemeler olarak gösteriyor ve özel tarama, ana ekranda bir dokunuş uzakta.

Yeni sürüm aynı zamanda diğer senkronize edilmiş cihazlara sekmeler göndermeyi de sağlar (kopya yapıştırma bağlantısı yok). Ve iOS için Outlook kullanıyorsanız , artık Firefox’u varsayılan tarayıcınız olarak ayarlama seçeneğine sahipsiniz.

Bu özelliklerin kombinasyonu, muhtemelen zaten memnun iseniz mevcut tarayıcınızı değiştirmek için yarışmanıza neden olmaz. Ancak, zaten Mozilla’nın yolunu araştırıyorsanız ve yalnızca Apple belgenize adaletli bir Firefox sürümü bekliyorsanız dengeyi koruyabilir .

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve nasıl yapılır içeriğini okumak isterseniz teknomercek.com'a göz atın! Daha fazlası için Twitter, Instagram, Youtube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Abone Ol

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu