1. Anasayfa
 2. Nasıl Yapılır?

Steam ‘in Sohbet Filtresi Nasıl Devre Dışı Bırakılır (veya Özelleştirilir)

Steam ‘in Sohbet Filtresi Nasıl Devre Dışı Bırakılır (veya Özelleştirilir)
0

Size direk edilen haretleri görmek ve Steam ‘in sohbet filtresini devre dışı bırakmak istiyorsanız, bu mümkün yapabilirsiniz. Filtrelemek istediğiniz kendi kişisel kelime listenizi bile ekleyebilirsiniz.

Bu ayar, Steam hesap tercihleri ​​sayfanızda mevcuttur. Erişmek için, Steam penceresinin sağ üst köşesindeki hesap adınıza tıklayın ve Mağaza Tercihleri ni seçin.

Steam'in Sohbet Filtresi Nasıl Devre Dışı Bırakılır (veya Özelleştirilir)

“Topluluk İçeriği Tercihleri” bölümüne gidin. Sohbet Filtreleme altındaki seçenekler Steam’in sohbet filtresini kontrol eder.

Steam’in sohbet filtresini devre dışı bırakmak istiyorsanız, Dil Tercihleri altında Ağır küfür veya hakaretleri filtreleme yi seçin. Ağır küfürlere izin ver, ancak hakaretleri filtrele seçeneğini de belirleyebilirsiniz.

Varsayılan seçenek aşırı küfür ve hakaretleri” ♥♥♥ “veya” *** “ile filtrele.

Steam'in Sohbet Filtresi Nasıl Devre Dışı Bırakılır (veya Özelleştirilir)

Varsayılan olarak, Arkadaşlarımdan gelen metinleri filtreleme seçeneği etkindir. Steam, arkadaşlarınızın mesajlarda gönderdiği saldırgan kelimeleri filtrelemez. Steam’in bu filtrelemeyi arkadaşlarınızın mesajlarına da uygulamasını tercih ediyorsanız, bu kutunun işaretini kaldırabilirsiniz.

Filtrelenecek Ek Sözcükler altında, filtreyi tamamen özelleştirebilirsiniz. Steam filtresini başka bir kelime yapmak için, “Bu kelimeleri her zaman filtrele” kutusuna yazın ve “Ekle” yi tıklayın. Steam’in belirli bir kelimeyi asla filtrelememesini sağlamak için, Bu kelimeleri asla filtreleme kutusuna yazın ve ekle ye tıklayın.

İndir düğmesini tıklayarak listeleri metin dosyaları olarak da indirebilirsiniz veya Yükle düğmesini tıklayarak bir metin dosyasından bir kelime listesi yükleyebilirsiniz.

İşiniz bittiğinde, Tercihler sayfasından çıkmanız yeterlidir. Kaydet düğmesine tıklamanız gerekmez. Değişiklikleriniz anında uygulanacaktır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Teknoloji, Bilim ve Sosyal Medya üzerine yaptığım araştırmalar ve edindiğim bilgiler üzerine bu konular hakkında yazılar yazmaktayım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir