Nasıl Yapılır?

Steam ‘deki Önceki Takma Adları Görüntüleme ve Temizleme

Bazen Steam 'de, arkadaş listenizde olsalar bile insanları bulmanızı zorlaştırabilir. Steam'deki takma adları kontrol ederek kimin kim olduğunu öğrenin.

Steam, adınızı hizmet şartları dahilindeki herhangi bir şeye uygun ayarlamanızı sağlar. Sürekli değiştime olanağından dolayı, arkadaşlarınızı listenizde olsalar bile bulmanızı zorlaştırabilir. Steam’deki takma adları kontrol ederek kimin kim olduğunu öğrenin.Arkadaş listenizde olsun ya da olmasın, herhangi bir Steam kullanıcısının takma adlarını görebilmenin yanı sıra zaman içinde takma adlarınızın ne olduğunu da kontrol edebilirsiniz.Dikkat! Gizli olarak ayarlanmış Steam hesapları, geçmiş takma adlar da dahil olmak üzere çoğu türde bilgi görüntülemez.

Birinin Steam takma adlarını görüntülemek için profil sayfasına gitmeniz gerekir. Arkadaş listenizi açıp, bir arkadaşınıza sağ tıklayıp “Profili Görüntüle” yi seçerek herhangi bir arkadaşınızın profilini görüntüleyebilirsiniz.

Hesabın kullandığı takma addan farklı olan orijinal kullanıcı adını biliyorsanız, bunu herhangi bir hesapla da yapabilirsiniz. Herhangi bir tarayıcıyı kullanarak https://steamcommunity.com/id/, son eğik çizgiden sonra kişinin profil adına gidin ve ekleyin.

Birinin profilini görüntüledikten sonra, kullanıcı adının sağındaki aşağı oku tıklayarak tüm takma adlarını görüntüleyebilirsiniz. Steam’de hesabınıza masaüstü istemcisi veya web sitesi üzerinden giriş yaptıysanız ve kendi profilinizi görüntülüyorsanız, bu damlanın altındaki “Önceki Takma Adları Temizle” düğmesini kullanarak önceki takma adlarınızın tümünü temizleyebilirsiniz.

Bazı insanlar Steam takma adlarını eğlence için, bazıları takım adları için, bazıları ise diğer nedenlerle değiştirir. Takma adlarınızdan kurtulmak istiyorsanız, bu hızlı yöntem yalnızca birkaç tıklama alır.

Etiketler

Ahmet Deniz

Yerli ve yabancı kaynaklardan okuduğum haberleri hızlı ve güncel biçimde aktarmak için buradayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı