1. Anasayfa
 2. Uygulamalar

Google Earth İle Cep Telefonunuzda Samanyolu Galaksisini Seyredebilirseniz

Google Earth İle Cep Telefonunuzda Samanyolu Galaksisini Seyredebilirseniz
0

Google Earth uygulamasını daha önce cep telefonunuzda kullanmadıysanız veya uzun süre önce denediyseniz ve telefonunuz yeterince güçlü değilse, yeni bir güncelleme sizi tekrar kullanmaya itebilir.

Earth uygulamasında yapılan bir güncelleme ile artık Dünya’nın 30.000 mil yukarısına zum yapmanıza ve arka planda bulunan yıldızları Avrupa Güney Gözlemevi‘nin yakaladığı şekilde görmenize izin veriyor.

Bu, dünyayı döndürebileceğiniz ve Samanyolu’nu arka planda görebileceğiniz ve evrenin güzelliğini merak edebileceğiniz anlamına gelir.

Bu özellik daha önce Google Earth masaüstünde ve pro sürümünde mevcuttu, ancak akıllı telefonlar son yıllarda çok daha güçlü hale geldiğinden, yıldızlar artık avucunuzun içine gelmesi gerekiyordu.google earth ile venüs

Güncelleme haberini Google blogunda duyurdu.

Haberler Google tarafından blogunda duyuruldu. Ancak bu sayfa artık kafa karıştırıcı bir şekilde içerik gibi görünüyor. Google’da arama yaparken snippet formunda görülebilmesine rağmen ‘hata, sayfa bulunamadı’ yer tutucusuna yönlendiriliyor.

Bu, erken duyurulduğu veya Google’ın sadece bir sayfa arızası olduğu anlamına gelmiyor. Net değil ancak, Google Earth uygulamasındaki yeni işlevselliği sorunsuz bir şekilde Samsung A30’a indirip kullanabildik.


Ülkemizde kullanım dışı olan bu uygulamayı vpn kullanarak indirebilirsiniz.

Google Earth
Google Earth
Developer: Google LLC
Price: To be announced
The app was not found in the store. :-(

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Teknoloji, Bilim ve Sosyal Medya üzerine yaptığım araştırmalar ve edindiğim bilgiler üzerine bu konular hakkında yazılar yazmaktayım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir