Mobil & PCUygulamalar

Google Earth İle Cep Telefonunuzda Samanyolu Galaksisini Seyredebilirseniz

Yıldızlar avucunuzun içinde!

Abone Ol

Google Earth uygulamasını daha önce cep telefonunuzda kullanmadıysanız veya uzun süre önce denediyseniz ve telefonunuz yeterince güçlü değilse, yeni bir güncelleme sizi tekrar kullanmaya itebilir.

Earth uygulamasında yapılan bir güncelleme ile artık Dünya’nın 30.000 mil yukarısına zum yapmanıza ve arka planda bulunan yıldızları Avrupa Güney Gözlemevi‘nin yakaladığı şekilde görmenize izin veriyor.

Bu, dünyayı döndürebileceğiniz ve Samanyolu’nu arka planda görebileceğiniz ve evrenin güzelliğini merak edebileceğiniz anlamına gelir.

Bu özellik daha önce Google Earth masaüstünde ve pro sürümünde mevcuttu, ancak akıllı telefonlar son yıllarda çok daha güçlü hale geldiğinden, yıldızlar artık avucunuzun içine gelmesi gerekiyordu.google earth ile venüs

Güncelleme haberini Google blogunda duyurdu.

Haberler Google tarafından blogunda duyuruldu. Ancak bu sayfa artık kafa karıştırıcı bir şekilde içerik gibi görünüyor. Google’da arama yaparken snippet formunda görülebilmesine rağmen ‘hata, sayfa bulunamadı’ yer tutucusuna yönlendiriliyor.

Bu, erken duyurulduğu veya Google’ın sadece bir sayfa arızası olduğu anlamına gelmiyor. Net değil ancak, Google Earth uygulamasındaki yeni işlevselliği sorunsuz bir şekilde Samsung A30’a indirip kullanabildik.


Ülkemizde kullanım dışı olan bu uygulamayı vpn kullanarak indirebilirsiniz.

Google Earth
Google Earth
Developer: Google LLC
Price: To be announced
The app was not found in the store. 🙁

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve nasıl yapılır içeriğini okumak isterseniz teknomercek.com'a göz atın! Daha fazlası için Twitter, Instagram, Youtube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Abone Ol

İsmail Durcan

Teknoloji, Bilim ve Sosyal Medya üzerine yaptığım araştırmalar ve edindiğim bilgiler üzerine bu konular hakkında yazılar yazmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu