1. Anasayfa
 2. Mobil & PC

Android İçin En İyi 5 Tenis Oyunu

Android İçin En İyi 5 Tenis Oyunu
Android İçin En İyi 5 Tenis Oyunu
0

Tenis Oyunu kategorisinde düz simülasyonlardan, arcade skorlarına, klan tarzı dokunuş tarlalarına ve istatistik tabanlı simülatörlere kadar herkes için bir şeyler var.

O halde telefonunuzda tenis oynayarak kendinizi şımartmaya ne dersiniz? Android‘deki en iyi tenis oyunlarımızdan 5 tanesi görmek için okumaya devam edin.

Tenis Şampiyonu – Sezon 3

Tenis Şampiyonu – Resim Kredisi: Jakyl

Eski bir Amiga oyununa dayanarak, bu seçenek stil açısından bu listenin geri kalan kısmından biraz farklı. 90’lı yılların doğrudan piksel sanatıyla, öğrenmesi kolay fakat ustalaşması zor, aldatıcı bir şekilde basit bir kontrol şeması var.

Yine de biraz derinliği olan ve deneme ve strateji için biraz yer sunan bir çekme ve oyun tarzı sunan bu, küçük bir meydan okuma arayanlar için sağlam bir seçenektir. Hızlı oyun seçeneklerinin yanı sıra savaşmak için daha derin bir hikaye modu sunuyor.

Bu oyunu oynamaya ne dersiniz?

Tennis Champs Returns
Tennis Champs Returns
Developer: Jakyl
Price: ₺96,99

Stick Tenis

Stick Tennis – Resim Kredisi: Stick Sports Ltd.

Simülasyona çok düşkün değil misiniz? Biraz anlık tat ister misin? Sopa Tenis numaramız var. Şimşek hızlı bir oyun, konumlandırma yerine zamanlamalara odaklanan kolay bir kontrol şeması ve güzel bir sanat tarzı ile, herhangi bir şekilde tenis tutkunuysanız listenizin en üstünde olmalı.

Bu, Pong‘un tüm derinliğine sahip olabilir, ancak aynı derecede bağımlılık yapar.

Bu oyunu oynamaya ne dersiniz?

Stick Tennis
Stick Tennis
Developer: Stick Sports Ltd
Price: Free

Virtua Tenis Yarışması

Virtua Tenis Yarışması – Resim Kredisi: Google Play

Tecrübeli tenisçiler şüphesiz, Sega tarafından 2000’li yılların çeşitli konsolları için yayınlanan Virtua Tenis oyunlarını hatırlayacaklardır. Çarpıcı arcade oynanışıyla, yıllarca bu türün temel dayanak noktalarından biriydi ve artık mobil olma yolunda ilerliyorlar.

Yine de, biraz reklam ağırlıklı bir modeli temsil etse de, bu klasik bir serinin iyi uygulanmış bir limanıdır, bağımlılık yaratan bir oyun, çok zor olmadan yeterince zorluk ve iyi bir şekilde uygulanmış kontrollerin yanı sıra aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda farklı kort ve karakterler sizleri bekliyor.

Bu oyunu oynamaya ne dersiniz?

Virtua Tennis Challenge
Virtua Tennis Challenge
Developer: SEGA
Price: Free

Ultimate Tenis

Simülasyon seçeneklerinin seçimini tamamlayan Ultimate Tenis. Bu seçenek daha adil cinsiyete biraz rahatsız edici ve temkinli yaklaşıyor olsa da (Dead veya Alive’yi düşünün), yine de biraz derinlik ve ilgi çekici bir kontrol şeması sunar.

Oyunun tek elle oynanmasına izin vermek, konumlandırmanın yanı sıra zamanlamaya da odaklanır ve kullanıcıyı karşı dönüşler ayarlama konusunda inisiyatif almaya teşvik eder. Modern bir sunumla, hiçbir şeyin talep etme fiyatı için bu iyi bir şans.

Bu oyunu oynamaya ne dersiniz?

Flick Tennis

Flick Tenis – Resim Kredisi: Google Play

Simülasyon, anında memnuniyet ve hatta yönetimin biraz kansız hissedebildiği zamanlar vardır. Oynamak istediğiniz oyunun biraz ruhlu, biraz hikaye içeren bir şey olduğunu unutmayın.

Flick Tenis, oyun açısından çok basit olmasına rağmen (başlık bu açıdan oldukça açıklayıcıdır), animasyonlar, bir film müziği ve çizgi roman anlatı yapısıyla dolu bir hikaye modu sunar. Bu, yine de ayırt edici olan ve bakmaya değer, biraz sıradışı bir giriştir. Özellikle daha rahat bir zihin halindeyseniz.

Bu oyunu oynamaya ne dersiniz?

Flick Tennis
Flick Tennis
Developer: Rolocule Games
Price: Free

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Teknoloji, Bilim ve Sosyal Medya üzerine yaptığım araştırmalar ve edindiğim bilgiler üzerine bu konular hakkında yazılar yazmaktayım.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir