Android & iOSMobil & PC

WhatsApp’dan Yeni Güncellemesiyle Gelen Yenilikler

İOS’ta WhatsApp güncellemesi özel cevap getiriyor, fotoğrafa veya videoya çıkartma ekliyor ve daha fazlasını yapıyor.İOS’daki WhatsApp’ın yeni bir güncellemesi var, sürüm 2.19.11, bazı önemli yeni özellikler getiriyor. Yeni WhatsApp güncellemesi, iOS kullanıcılarının bir grup sohbetinde özel bir yanıtlama seçeneğiyle birlikte gitmelerini sağlayacak. Bu özellik, iOS’ta WhatsApp’daki herhangi bir grup sohbeti üzerinde çalışacaktır. Bu, kullanıcının grup sohbeti içinde gönderilen belirli bir mesaj için başka bir kullanıcıya yanıt vermesine izin verir.

 

WhatsApp Yeni Güncelleme
Bunu denemek için, grup sohbetindeki herhangi bir mesaja uzun süre basın. Açılan menünün alt kısmında Daha Fazla seçeneği var. ‘Daha’ seçeneğine dokunduğunuzda iki seçenek daha gösterilir. Biri özel olarak Yanıtla, yeni ekleme. ‘Özel Yanıt’ seçeneğine dokunmak, söz konusu kullanıcıyla kişisel sohbeti açar, ancak yanıtladığınız mesaj ve bunu yaptığınız grup da bu yeni cevapta belirtilir. Mesajınızı yazmanız yeterlidir, kullanıcı ile kişisel sohbete gönderilir. Ayrıca iOS’ta fotoğraf veya video düzenlerken çıkartma ekleme seçeneği de var. Video veya fotoğraf gönderirken, bir çıkartma eklemek için bunları düzenleyebilirsiniz. En üstteki gülen yüz simgesine tıkladığınızda
etiket seçenekleri görünecektir. Çıkartmayı seçebilir ve bastırarak boyutunu artırabilir veya azaltabilirsiniz. Etiketi ayrıca bastırarak ve sonra çöp sembolüne doğru sürükleyerek de silebilirsiniz.

 

Etiketler

Ahmet Deniz

Yerli ve yabancı kaynaklardan okuduğum haberleri hızlı ve güncel biçimde aktarmak için buradayım.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Whatsapp günümüzün vazgeçilmez bir uygulaması olmasıyla birlikte sürekli kendini geliştirmeye devam eden sayılı uygulamalardan bir tanesi. Paylasim için teşekkürler.

    1. Yorumunuza katılıyorum. Gün geçtikçe yeni özellikler getirerek daha kullanışlı bir hale getiriyorlar. Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: