1. Ana Sayfa
  2. Android & iOS

Apple iPhone X Serisi İçin Akıllı Pil Çantası Yolda

featured
+ - 6

Eğer bir iPhone XS‘e yatırım yaptıysanız ve günün sonuna kadar hasar görmesinden veya pilin bitmesinden endişe ediyorsanız size güzel bir haberim var.  Yeni 2018 model iPhone’lar için Apple’ın resmi Smart Battery Case ürünü piyasaya sürülecek gibi görünüyor.

 

Akıllı Pil Çantası

Bu , biraz rafine tasarım ve üç farklı varyasyon ( iPhone XS , iPhone XS Max ve iPhone XR ) için gösterilen 9to5Mac tarafından elde edilen bazı görüntülere dayanmaktadır. Bahsedilen 3 model için ürünlerin yeni yıla girmeden 2018’in sonlarında piyasaya sürüleceği düşünülüyor.

Daha Uzun iPhone Pili

Apple, piyasaya çıktığından bu yana ( iPhone 7 hariç ) kendi Akıllı Pil Kılıflarını yapmamıştı. Bu yüzden bu ürünleri pazarda görmekten mutluluk duyuyoruz. Bir çok iPhone kullanıcısının pil çantasını sabırsızlıkla beklediğini tahmin edebiliyorum.

Wi-Fi üzerinden video oynatma sırasında Apple, iPhone XS için (2,658mAh pil ile) 14 saate kadar pil ömrü, iPhone XS Max için 15 saate kadar (3,174 mAh pil ile) ve İPhone XR için 16 saate kadar (2,942mAh pil ile) olduğunu belirtti. Bu yeni pil çantası sayesinde bize ne kadar destek vereceğini beklemek ve görmek zorundayız.

Apple’ın hala sattığı iPhone 7 için Akıllı Batarya Kutusu Türkiye’de yaklaşık olarak 730  ₺’na satılıyor, bu yüzden yeni çıkacak ürünlerin benzer bir fiyat (ve belki de Apple’ı tanıyorsak biraz daha yüksek bir fiyatta) olmasını bekliyoruz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Teknoloji, Bilim ve Sosyal Medya üzerine yaptığım araştırmalar ve edindiğim bilgiler üzerine bu konular hakkında yazılar yazmaktayım.

Yorum Yap

Yorumlar (6)

Popüler Yorumlar
  1. Eminim iş görüyordur. Bu zamanda bir çok işimizi hallettiğimiz cep telefonlarımız bizim için çok önemli.

  2. Vay beee. İş görebilir bu kılıf. Çok teşekkürler emeğinize sağlık :)

Yapılan Yorumlar
  1. Harika gözüküyor , teknoloji hakikaten gelişiyor ..

  2. Teknolojik gelişmeleri severim okurken keyif aldım teşekkürler

  3. Vay beee. İş görebilir bu kılıf. Çok teşekkürler emeğinize sağlık :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.