HaberTeknoloji Haberleri

Apple Watch, Tüm Zamanların En Düşük Seviyesini 349 $’ı Gördü

Amazon, Apple Watch Series 4'ün fiyatından 50 dolar indirerek giriş modelini 350 dolar yapıyor.

Abone Ol

Bu fiyat aralığı Apple’ın en yeni smartwatch’ını çok daha cazip bir satın alma haline getiriyor. Orada iyi bir indirim yapmayı seven, ancak gerçekten de bir ürünün en yeni sürümünü isteyen birçok insan var. Eğer bu sensen, o zaman bu senin işin.

Apple Watch

Temel olarak, Amazon’daki bu azalma Apple Watch Series 4’ü şimdiye kadar olduğu kadar ucuz hale getiriyor. Apple’ın kendi sitesindekinden daha ucuza geliyor  .

Peki, Series 4 ile hangi yeni özelliklere sahip oluyorsunuz? İlk olarak, Apple boyutunu artırdı. Önceki model 38mm veya 42mm ekran seçeneklerine sahipken, en yeni yineleme 40m ve 44mm ekranlarla geliyordu – bu da gözeneklerinizde parlak bir zafer olduğu anlamına geliyor.

Ayrıca Apple Watch Series 4’ün başlığı altında da geliştirmeler var – özellikle, Series 3’ten iki kat daha hızlı olan yeni bir işlemci. Ancak, en ünlü ekleme elektrikli kalp sensörü veya EKG’dir. Bu kalp takibi özelliğine olan hayranlığım hakkında daha önce yazdım , çünkü kelimenin tam anlamıyla dünya çapında hayat kurtardı. Hem yenilikçi hem de olumlu şeyler yapan günlük teknolojinin bir örneği. Bakın millet, bu iki şey bir arada olabilir.

Öyleyse, kendinize bir Apple Watch Series 4 edinmekten hoşlanıyorsanız, şimdi tam zamanı. İki modelde teklifler vardır:

  • 409’luk Apple Watch Serisi 4 GPS’li 349 ABD Doları (50 ABD doları indirim)
  • 44mm Apple Watch 4 Serisi GPS ile 379 ABD Doları (50 ABD Doları indirim)

Çok geç olmadan çabuk davranıp bu saati kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve nasıl yapılır içeriğini okumak isterseniz teknomercek.com'a göz atın! Daha fazlası için Twitter, Instagram, Youtube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Abone Ol

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu