HaberSosyal Medya

WhatsApp ‘ın Kullanıcılarına Yeni Güncelleme Hediyesi

Abone Ol

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, yeni özellikleri ile kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor.

WhatsApp özelliklerini uygulama sürümleri indirilmeye açılmadan önce denemesiyle bilinen WABetaInfo sitesinin açıklamasına göre, iPhone kullanıcılarını ilgilendiren yeni sürümde iki önemli özellik kullanıma sunulacak.
Bunlardan bir tanesi fotoğraf ve video gibi medya dosyaları geldiğinde ekran üzeri bildirimde bu dosyaların önizlemesinin görülebilmesi. Böylelikle ekran kilidini ve uygulamayı açmaya gerek kalmadan siz gönderilen içerikleri görebileceksiniz.
İkinci özellik ise otomatik indirme seçeneklerinden görsel indirme kapalı olsa da, bildirim ekranından bu görselleri ve GIF dosyalarını indirebilmeyi sağlıyor.
Bunların yanı sıra, Siri ile WhatsApp gruplarına mesaj göndermek de mümkün olacak. Tek yapmanız gereken göndermek istediğiniz mesajı Siri’ye söylemeniz, bu kadar. Güncelleme henüz beta aşamasında olduğundan ne zaman geleceği konusunda bir paylaşım yapılmış değil.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve nasıl yapılır içeriğini okumak isterseniz teknomercek.com'a göz atın! Daha fazlası için Twitter, Instagram, Youtube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Abone Ol

İsmail Durcan

Teknoloji, Bilim ve Sosyal Medya üzerine yaptığım araştırmalar ve edindiğim bilgiler üzerine bu konular hakkında yazılar yazmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu