1. Anasayfa
 2. Haber

Samsung Galaxy Fold 2 Ağustos Ayında Piyasaya Sürülebilir

Samsung Galaxy Fold 2 Ağustos Ayında Piyasaya Sürülebilir
0

Yeni Delhi: Görünüşe göre Samsung’un bir sonraki katlanabilir telefonu piyasaya sürülecek. Güney Koreli bir yayının raporuna göre, şirket Samsung Galaxy Fold 2 için seri üretime başladı.

Daily Korea tarafından hazırlanan rapor, Samsung‘un büyük tedarikçilerle seri üretime gerekli bileşenler için toplu siparişler verdiğini de sözlerine ekledi. Bu, akıllı telefonun Galaxy Note 20 serisi ile birlikte Ağustos ayında piyasaya çıkacağı anlamına geliyor. Raporda ayrıca Samsung’un bu kez Galaxy Fold 2 ‘de plastik ekran yerine Ultra İnce Cam (UTG) kullanacağı belirtiliyor. Bu, şirketin Galaxy Z Flip‘de kullandığı camla aynı.

Samsung Galaxy Fold 2’nin 120Hz yenileme hızına sahip 7.7 inçlik bir ekranla gelmesi bekleniyor. Daha önceki bazı sızıntılar, cihazın bir ekran kamerası da içerebileceğini düşündürmektedir. Samsung’un ayrıca akıllı telefonun dış ekranını da yükseltmesi bekleniyor. Şirketin Samsung Galaxy Fold’un kutulu küçük ekranı yerine üçgen çentikli bir Infinity V ekran içermesi bekleniyor.

Samsung Galaxy Fold 2

Piyasa tahmini ayrıca Samsung’un bu yıl 2,5 ila 3 milyon adet göndereceğini gösteriyor.

Son zamanlarda, Samsung’un Galaxy Note 20 serisi için sadece çevrimiçi bir etkinlik düzenleyebileceği bildirildi. Rapor, şirketin fiziksel etkinliği atlayabileceğini ve sanal bir Galaxy Unpacked 2020 etkinliği düzenleyeceğini gösteriyor.

Rapor ayrıca, yalnızca çevrimiçi etkinliğin arkasındaki nedenlerden birinin Samsung’un başlatma etkinliğinin boyutu olduğunu gösteriyor. Samsung Galaxy S20’nin Şubat ayında piyasaya sürülmesi, dünyanın dört bir yanından 3.000 katılımcının ilgisini çekti. Dolayısıyla, mevcut duruma göre fiziksel bir fırlatma etkinliği düzenlemek ideal olmayacaktır. Şirket her yıl olduğu gibi bu sefer de en son Note serisini sadece Ağustos ayında piyasaya sürecek.

Samsung Galaxy S20
ÖZETVerimSamsung Exynos 9 Octa
Depolama128 GB
Kamera12MP + 64MP + 12MP
Pil4000 mAh
Görüntüle15,75 cm (6.2 “)
Veri Deposu8 GB
Samsung Galaxy Fold 2
ÖZETVerimSnapdragon 865
Depolama256 GB
Kamera64MP + 16MP + 13MP
Pil4500 mAh
Görüntüle19,28 cm (7,59 “)
Veri Deposu12 GB

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Teknoloji, Bilim ve Sosyal Medya üzerine yaptığım araştırmalar ve edindiğim bilgiler üzerine bu konular hakkında yazılar yazmaktayım.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir