Mobil & PCOyunlar

PUBG Mobile ’a 1 Haziran’da Gizemli Orman Modu Güncellemesi Geliyor

1 haziranda yayına girecek PUBG Mobile güncellemesi ile Sanhok Haritasında oyuncular, bazı önemli değişiklerle karşılaşacak.

Abone Ol

Tencent Games ve PUBG Corp, 1 Haziran’da PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesinin en son taksitini yayınlamaya hazır. En son güncelleme, mevcut Sanhok Haritasına yeni bir Gizemli Orman Modu getirecek. Bunun yanı sıra güncelleme, görünüm, his ve manzara açısından da haritaya bazı değişiklikler getirecek.

Oyunun yeni Jungle Modu yakın zamanda PUBG Mobile tarafından resmi Twitter hesabında bahsedilmişti. “Yeni modun lansman tarihini açıkça ifade eden bir görüntünün yanı sıra 6/1 tarihinde gizemli ormana girmeye hazır olduğunuzdan emin olun!”

Bununla birlikte, görüntü yeni Orman modu hakkında fazla bir şey göstermiyor. Ancak önceki bazı sızıntılar ve söylentiler Gizemli Orman modunun totem ve hava balonlarına sahip olacağını öne sürdü. Oyuncular, oyundaki totemlere dua etmek için oyun içi ögeler şeklinde ek bonuslar alabilirler. Ayrıca bir noktadan diğerine uçmak için kullanılabilecek hava balonları getirdiği ve düşmanların üzerinde bir miktar avantaj elde ettiği veya düşmanları bulmak için savaş alanını incelediği söylenir.

PUBG Mobile Gizemli Orman Modu Güncellemesi

PUBG MOBILE 1.5: ATEŞLEME
PUBG MOBILE 1.5: ATEŞLEME

Farkında olmayanlar için, PUBG Mobile bu ayın başlarında Sezon 13 Oyuncak Oyun Alanı royale kartı, yeni Mad Miramar haritası, yeni silahlar, özelleştirmeler, kıyafetler ve iki yeni oyun modu ile 0.18.0 güncellemesini aldı.

Mad Miramar, klasik Miramar haritasının güncellenmiş versiyonudur. Mad Miramar haritası ayrıca Sandstorm, tüm haritanın içinden geçen yeni bir yarış pisti, yeni Miramar harita aracı: Golden Mirado ve bir otomat gibi yeni unsurlar ekliyor.

Tencent ayrıca, oyuncuların tamamladıktan sonra alabilecekleri Başarılar ve Etkinlik ödülleriyle birlikte yeni bir Mad Miramar teması da içeriyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve nasıl yapılır içeriğini okumak isterseniz teknomercek.com'a göz atın! Daha fazlası için Twitter, Instagram, Youtube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Abone Ol

İsmail Durcan

Teknoloji, Bilim ve Sosyal Medya üzerine yaptığım araştırmalar ve edindiğim bilgiler üzerine bu konular hakkında yazılar yazmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu