Genel HaberlerHaber

Türk Telekom’dan 19 Mayıs’da Hediye İnternet Kampanyası

19 Mayıs’da Gençlere 1919 MB İnternet

Abone Ol

Türk Telekom yine yeni bir kampanyası ile gündeme geldi. 19 Mayıs 1919’un anısına yaptığı kampanya ile gençlere internet hediye ediyor. Peki 2 gün boyunca kullanabilecek olan internet için ne yapmak gerekiyor?

Bu yıl 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yılını kutlarken Türk Telekom yine bir ilke imza attı. Diğer teknoloji şirketleri de Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100. yılını kutlamaya başladı.

19 Mayıs’da Gençlere 1919 MB İnternet

19 Mayıs öncesinde özel kampanyasını duyuran Türk Telekom gençlere 1919 MB internet vereceğini duyurarak gündeme geldi.

[irp posts=”1820″ name=”Türk Telekom Bedava İnternet Sahur Kampanyası 2019″]

Kampanyadan yararlanabilmek için Selfyli olan gençlerin, 19 Mayıs Pazar günü, Türk Telekom’un online işlemler uygulaması üzerinden ‘Sil Süpür’ yapmaları yeterli olacak. Kampanya kapsamında aldığınız 1919 MB interneti 2 gün boyunca kullanabileceksiniz.

Şimdiden herkesin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı‘nı kutluyoruz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve nasıl yapılır içeriğini okumak isterseniz teknomercek.com'a göz atın! Daha fazlası için Twitter, Instagram, Youtube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Abone Ol

İsmail Durcan

Teknoloji, Bilim ve Sosyal Medya üzerine yaptığım araştırmalar ve edindiğim bilgiler üzerine bu konular hakkında yazılar yazmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu