1. Anasayfa
 2. Haber

Samsung ‘un Akıllı TV Pazarına Hakim Olmak İçin Çalışıyor

Samsung ‘un Akıllı TV Pazarına Hakim Olmak İçin Çalışıyor
0

Samsung , 20’den fazla yeni akıllı televizyon ile TV pazarında büyük bir sıçrama yapacak. Yeni akıllı TV’lerin önümüzdeki hafta en kısa sürede piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Şirketin yeni akıllı TV’lerinde ultra HD modeller de yer alacak. TV’lerin farklı fiyat aralığında olması beklenen Samsung, çok çeşitli tüketicileri hedefliyor.

Samsung, Xiaomi, OnePlus, TCL gibi markalarla çok fazla aktivite gören pazardaki en büyük oyunculardan biri oldu. Samsung, fiyat aralığında daha fazla model sunarak pazarda daha büyük bir göçük yapmak istiyor. Xiaomi pazar lideriyken, Çin’den diğer markalar da yetişiyor.

Diğer özellikler ve teknik özellikler bilinmiyor olsa da, Samsung’un Kişisel Bilgisayar Modu, Ev Bulutu, Canlı Yayın ve Müzik Çalar gibi özellikleri eklemesini bekleyebiliriz. Samsung’un yeni TV’lerinin de OTT (video içerik sağlayıcıları) platformuyla ilgili özelliklere sahip olması bekleniyor.

Evden çalışan çok sayıda kullanıcıyla Samsung, üretkenlik özellikleri de ekliyor. Örneğin, şirket 5 GB bulut depolama alanı ile birlikte Office 365’e ücretsiz abonelik ekledi.

Samsung Akıllı TV

Şirket, TV pazarında oldukça meşguldü ve yeni seri ile bu yaz sezonunda 50’den fazla yeni model piyasaya sürecekti. Bunlar arasında en yeni olan QLED 8K TV’lerin ultra ince bir form faktörü, 8K görüntü kalitesi ve surround ses sesini birleştiren endüstrinin ilk 8K TV’si olduğu iddia ediliyor.

Yeni 8K TV serisi, 10 Temmuz 2020’ye kadar şirketin resmi web sitesinde ön siparişlere hazır. Önde gelen tüketici elektroniği mağazaları ve e-ticaret platformları olan tüm Samsung Smart Plaza’larda zaten mevcut.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Teknoloji, Bilim ve Sosyal Medya üzerine yaptığım araştırmalar ve edindiğim bilgiler üzerine bu konular hakkında yazılar yazmaktayım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir