FilmlerYaşam Tarzı

A Quiet Place Part II Oyuncu Kadrosu Çıkış Tarihi ve Tüm Haberler

Merakla beklenen Sessiz Bir Yer Bölüm II çıkış tatihi belli oldu.

Abone Ol

Sessiz Bir Yer Bölüm II, yaklaşan bir Amerikan korku filmi ve Sessiz Bir Yer’in (2018) devamıdır. Devam filmi, John Krasinski tarafından yazıldı ve yönetildi.

Oyuncu Kadrosu

Oyunculardan Emily Blunt, Millicent Simmonds ve Noah Jupe ilk filmden rollerini tekrarladılar. Cillian Murphy ve Djimon Hounsou da oyuncu kadrosuna katıldı. Krasinski ayrıca yeni filme geri dönüş dizilerindeki ilk filmden rolünü tekrar karşılıyor.

Bir filmin konuşmaları, ilk filmin gişe başarısını takiben Nisan 2018’de başladı. Sonraki Ağustos ayında Krasinski filmi yazıyordu ve yönetmenlik için Şubat 2019’da tutuldu. Çekimler Haziran-Eylül ayları arasında Western New York‘ta gerçekleşti.


Çıkış Tarihi

Çekimlerim ardından yapımcı şirketten yani Paramount Pictures gelen açıklamaya göre, 20 Mart 2020’de sinemalarda A Quiet Place Part II‘yi yayınlamayı planlıyor.

İşte A Quiet Place Part II Fragmanı:

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve nasıl yapılır içeriğini okumak isterseniz teknomercek.com'a göz atın! Daha fazlası için Twitter, Instagram, Youtube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Abone Ol

İsmail Durcan

Teknoloji, Bilim ve Sosyal Medya üzerine yaptığım araştırmalar ve edindiğim bilgiler üzerine bu konular hakkında yazılar yazmaktayım.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: