Android & iOSMobil & PCUygulamalar

SaferVPN

Abone Ol
vpn safervpn vpn indir

3 Basit Adımda Windows İçin VPN İndirin!

  1. DOSYAYI İNDİRİN VE KURUN
  2. KAYIT OLUN
  3. BAĞLANIN
En Hızlı Oynatma ve Gezinme
  • İnternette mümkün olan en yüksek hızlarda dolaşın. Windows için VPN’imiz o kadar hızlı ki, devrede olduğunun farkına dahi varmayacaksınız.
Küresel Sunucu Erişimi
  • Her kıtada 700’ün üzerinde yüksek hızlı, anonim sunucularla, dünya çapında içeriğe erişim parmak uçlarınızda. VPN’imiz en iyi performans için optimize edilmiş sunucu konumlarını da belirler.
Banka Düzeyinde Şİfreleme
  • 256 bit düzeyinde şifreleme, tüm iOS cihazlarında ve tüm bağlantılar üzerinde verilerin korunmasını sağlar. Her an, her yerde çevrim içi gizliliğinizi koruyun.
Otomatik Kamuya Açık Wİ-Fİ Güvenliği
  • Herhangi bir güvensiz kablosuz bağlantı noktası üzerinde tüm değerleri verilerinizi koruyun, hem de otomatik olarak. İnternet güvenliği hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı.
Sınırsız Bant Genişliği
  • Sınırsız konum değiştirme, bant genişliği ve hızın tadını çıkarın – bunların hepsi sınırsızdır.
Tek Tıkla Bağlantı
  • Tek bir dokunuşla bağlanın. Herhangi bir konfigürasyona gerek yoktur. Yalnızca dokunun ve güvenli, sınırsız internete erişim sağlayın.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve nasıl yapılır içeriğini okumak isterseniz teknomercek.com'a göz atın! Daha fazlası için Twitter, Instagram, Youtube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Abone Ol

İsmail Durcan

Teknoloji, Bilim ve Sosyal Medya üzerine yaptığım araştırmalar ve edindiğim bilgiler üzerine bu konular hakkında yazılar yazmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu