1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized

Yeni Tema ve Düzenim Sizlerle

featured
+ - 8

Blogger alt yapısını kullandığım blogumda, kullandığım eski temamın kötü olduğunu söyleyemem ama benim konseptime uygun olduğu hakkında biraz şüpheliydim. İçerik sayısının da artmasıyla eski temamın konseptime uygun olmadığının farkına vardım ve çevremden aldığım öneriler üzerine bir tema arayışına girdim.

Tekno Mercek Tema

Kendime uygun temayı Blogger Eklentileri (Arlina Desing) sitesinde buldum. Blog içeriğime uygun bir tema olduğunu düşünüyorum. Konumun Teknoloji, Bilim, Mobil Dünya ve Haberler olmasından kaynaklı daha canlı ve etkileyici olması gerekliydi. Gerektiği gibi olduğunu düşünüyordum.

Temanın ana dili İngilizce olduğu için Türkçe’leştime işlemi biraz zamanımı aldı. Temanın karışık yapısını kodlama bilgisi olan arkadaşım sayesinde düzene soktum ve şu anki haline getirdim.

Son Sözler

Bu temanın konseptime daha uygun olduğunu düşünüyorum ve sizlerinde görüşlerini merak ediyorum. Düşüncelerinizi benimle yorumda paylaşırsanız mutlu olurum.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Teknoloji, Bilim ve Sosyal Medya üzerine yaptığım araştırmalar ve edindiğim bilgiler üzerine bu konular hakkında yazılar yazmaktayım.

Yorum Yap

Yorumlar (8)

Popüler Yorumlar
  1. Yorumunuz icin teşekkür ederim, bilgilerimi okuyuculara daha iyi bir şekilde aktarabilmek için gerekliydi. Bende güzel olduğunu düşünüyorum

  2. Gerçekten güzel bir tema olmuş başarılar :)

Yapılan Yorumlar
  1. başarılı olmuş gayet hoş ve sade …

  2. Başarılarının devamını diliyorum. Tema çok hoş gözüküyor.. İyi bloglar..

  3. İçeriğin okuyucuyu etkisi altına alabilmesi için temanın da icerik kadar güzel sade ve bir o kadar işlevsel opmasi gerekli. Umarım gerekenleri karşılıyordur. Yorumunuz icin teşekkür ederim.

  4. Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

  5. Gerçekten güzel bir tema olmuş başarılar :)

    • Yorumunuz icin teşekkür ederim, bilgilerimi okuyuculara daha iyi bir şekilde aktarabilmek için gerekliydi. Bende güzel olduğunu düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.